sk
cz en
MENU
KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
NOVINKY
Nové služby PIN Display a PIN Selection k platobným kartám v elektronickom bankovníctve
31.05.2024

Vážený klient,


Privatbanka, a. s., s účinnosťou od 13. mája 2024 rozšírila funkcionalitu elektronického bankovníctva (Internet bankingu a mobilnej aplikácie Privatbanka mobile) o nové služby k platobným kartám, konkrétne:


• elektronické zobrazovanie PIN (PIN Display) a
• elektronickú zmenu PIN (PIN Selection)


PIN (v angličtine Personal Identification Number) je štvormiestny číselný kód - heslo, teda personalizovaný bezpečnostný prvok, ktorým držiteľ platobnej karty autorizuje (schvaľuje) transakciu, vykonanú platobnou kartou v prostredí, kde je platobná karta fyzicky prítomná, t. j. v bankomate alebo v platobných termináloch (EFT POS).


Prostredníctvom služby PIN Display si zobrazíte aktuálne platný PIN k svojej platobnej karte. Tento údaj je k dispozícii v sekcii „Karty“, v „Detaile“ konkrétnej platobnej karty, v poli „Zobraziť PIN“.


Prostredníctvom služby PIN Selection si môžete zmeniť aktuálne platný PIN k platobnej karte na nový PIN. Táto funkcionalita je k dispozícii v sekcii „Karty“, v „Detaile“ konkrétnej platobnej karty, v poli „Zmeniť PIN“.


V prípade doplňujúcich otázok sa s dôverou obráťte na svojho privátneho bankára, resp. bankového poradcu, alebo nás kontaktujte na e-mailovej adrese privatbanka@privatbanka.sk.


S úctou,


Privatbanka, a. s.

Späť